Mehmetçik, 1296. Sk. No:4А, Denizli /Pamukkale

Telefon formatı
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ1

Kişisel verilerin işlenmesi için onay veriniz. Alınan kişisel verileri sadece şirketimiz içerisinde kullanmayı ve üçüncü şahıslara devretmemeyi taahhüt ederiz.

Detaylar.

0 gün.

00:00:00

Çocuk Bilgisayar Akademisi, öğrencilerin gelecekte tüm dünyanın kullanacağı teknolojileri öğrendiği yerdir.

Bu program, herkes için değerli ve evrensel becerilerin gelişimine katkıda bulunuyor.

Çocuklar, kendi projelerini oluşturarak iş birliği yapma, ekip çalışması, planlama ve hedeflere ulaşma gibi yeteneklerini hem bireysel olarak hem de takım halinde geliştirme fırsatı buluyorlar. Çocuğunuzun gelecekteki mesleği ne olursa olsun, Çocuk Bilgisayar Akademisi'nde edindiği bilgi ve beceriler ona her zaman yol gösterecek ve faydalı olacaktır.

Değer

Güncellik, profesyonellik ve özen.

Çocuk Bilgisayar Akademisi'nde eğitim, etkili eğitimin üç temel prensibi üzerine kurulmuştur:

Güncel Program

Çocuğunuz, gelecekte başarılı olmasını sağlayacak en güncel bilgi ve becerileri edinir.

Profesyonel Ekip

Uzmanlarımız, çocuklara ilham verir, öğrenme isteği uyandırır, kendi projelerini oluşturmalarına yardımcı olur ve bağımsız olarak veya takım halinde çalışmanın nasıl yapılacağını öğretir.

Dostça Atmosfer

Modern eğitimde öğretmen ve öğrencinin birlikte çalıştığına inanıyoruz. Tüm katılımcılar, gelişmiş ekipmanlarla donatılmış, konforlu sınıflarda eşit koşullarda eğitim görür.

Kimin için

Eğitim programı kimler için tasarlandı?

9-12 Yaş Arası Çocuklar İçin:
.
Bilgisayar, sadece bir oyun aracı olmanın ötesinde, aynı zamanda kendini ifade etme ve kişisel gelişim için bir araçtır. Bu yaş grubundaki çocuklar, bilgisayar teknolojileri, internet ve çevrimiçi güvenlik konularıyla tanışır; kendi oyunlarını ve LEGO robotlarını yaratma fırsatı bulurlar.
13-14 Yaş Okul Öğrencileri İçin:
.
Öğrenciler, sıfırdan teknik projeler yaratır ve profesyonel oyun uygulamaları, web siteleri ve kendi startup projelerini geliştirme şansına sahip olurlar. Edinilen bu bilgiler, üniversite seçim sürecinde ve gelecekteki meslek seçiminde yardımcı olacaktır.
Eğitim

Öğrenme süreci

Maksimum pratik uygulama
Nova Bilgisayar Akademisi'nde, edinilen her teorik bilgi, çeşitli pratik görevlerle pekiştirilir. Derslerimizde klasik not verme, öğrenciye baskı yapma veya öğretmenin tam kontrolü gibi yöntemler bulunmaz. Oyunlaştırma tekniğiyle, çocuklar sadece öğrenip projeler oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda kendi "akademik" para birimini de kazanırlar. Veliler, istedikleri zaman elektronik sisteme erişerek program hakkında detaylı bilgi alabilir ve çocuklarının başarısını takip edebilirler.
Çocuklar, Uluslararası Nova Bilgisayar Akademisi'nde eğitim alırken, bilişim sektöründeki farklı meslekleri deneyimleme şansı bulacaklar.
Bu süreçte, hangi alanları sevdiklerine ve gelecekte IT sektöründe hangi alana yönelmek istediklerine karar verebilecekler. Bu sayede ilgi duydukları alanda daha ayrıntılı olarak çalışabilecekler.
Program

Eğitim programı

Uluslararası Nova Bilgisayar Akademisi'nin ilkesi, IT pazarındaki en güncel trendleri takip etmektir. Tasarım teknolojileri alanında en güncel eğitim programını sunuyoruz.

9-12 yaş arası çocuklar için sunulan kurslar:

 • WIX, Canva, HTML ve CSS kullanarak web siteleri oluşturma
 • Robotik LEGO ile çalışma ve Arduino kullanarak gadget'lar yaratma
 • 3D modelleme ve sanal dünyaların tasarımı
 • Unity kullanarak 2D ve 3D oyunlar oluşturma
 • Oyun tasarımı, 2D/3D animasyon ve canlandırma
 • Construct 3 ve Python kullanarak oyun programlama
 • Artırılmış gerçeklik ile mobil oyun uygulamaları tasarlama
 • Video içeriği oluşturma ve YouTube kanalı tanıtımı
 • Mikro bit üzerinde mikro denetleyici programlama
 • Fotoğraf laboratuvarı: fotoğraf çekimi, işleme ve stiller
 • Video laboratuvarı: senaryo yazımı, video düzenleme
 • Yapay zeka ve büyük veri
 • Kendi girişiminizi geliştirme
Ayrıntılı program indir

13-14 yaş çocukları için sunulan kurslar:

 • 3D modelleme ve 3D baskı teknikleri
 • Robotik LEGO ve Arduino ile gadget oluşturma
 • Oyun tasarımı ve 3D animasyon
 • Python ile programlama
 • HTML & CSS kullanarak web tasarımı ve blog oluşturma
 • Construct 3 ile oyun programlama
 • Mobil oyun uygulamaları tasarlama
 • Fotoğraf laboratuvarı: çekim teknikleri, işleme ve stiller
 • WordPress ile web siteleri oluşturma
 • Dijital sanat: İnfografiklerden marka kitaplarına
 • Unity ile oyun geliştirme
 • Kendi girişiminizi geliştirme
Ayrıntılı program indir
Çocuklar yapabilir

Eğitimin sonunda çocuklar şu becerileri kazanır:

 • IT alanında kendi yönlerini seçmeye ve bu alanda ilerlemek isteyip istemediklerine karar verebilirler.
 • Web siteleri geliştirebilir, fotoğraf ve video çekebilir, modeller ve programlar yapabilirler.
 • Bilgisayarı, entelektüel gelişimleri ve yaratıcı kendilerini ifade etmeleri için bir araç olarak kullanabilirler.
 • Gelişmiş yazılımları kullanarak bilgisayar oyunları oluşturabilirler.
 • Web projeleri geliştirebilir: tasarımdan başlayarak tam teşekküllü bir web sitesinin lansmanına kadar her aşamada çalışabilirler.
 • Robotikteki güncel trendleri anlayabilir ve akıllı ev aletleri tasarlayabilirler.
 • Animasyonlar ve çizgi filmler yapabilir, 3D nesneler oluşturabilir ve bunları modern 3D yazıcılarda basmaya hazırlayabilirler.
 • Sanal gerçeklikle çalışabilir ve sanal dünyalar yaratabilirler.
 • Takım içinde etkileşim kurabilir, çevik olabilirler, hızlı kararlar alabilir ve standart dışı çözümler bulabilirler.

Ortaklar

Akademi Ortakları

EPAM

1993'te kurulan EPAM, global bir yazılım mühendisliği ve ürün geliştirme şirketidir. Teknoloji, strateji ve tasarım alanlarında yenilikçi çözümler sunar, 55 ülke ve bölgede faaliyet gösterir. EPAM, çeşitli sektörlerdeki zorlu problemleri çözmek için lider teknoloji firmalarıyla işbirliği yapmaktadır. 

HAVUCUM

Havucum, kullanıcılarına anket doldurarak kazanç sağlama fırsatı sunan bir platformdur. Üyeler, profil bilgilerini doldurduktan sonra uygun anketlere katılarak "havuç" kazanabilirler. Bu havuçlar, çeşitli ödeme yöntemleri ile nakde çevrilebilir. Havucum, pazar araştırması yapan firmalarla iş ortaklığı yaparak, üyelerine yönelik anketler hazırlar ve bu anketleri üyelerle paylaşır.

KOD-OBUR

Kodobur, 2010'da ODTÜ Teknokent'te kurulmuş, oyun tasarımı ve geliştirme alanında uzmanlaşmış bir şirkettir. Sony Entertainment Interactive ile işbirliği yaparak animasyon, oyun ve uzaktan eğitim projeleri geliştirmektedir. Konsol oyunları, yerelleştirme, UX ve yazılım geliştirme gibi geniş bir alanda hizmet veren Kodobur, sektörde önemli bir yere sahiptir.

TECHNOSCOPE

Technoscope, Mersin'de üniversite, sanayi ve diğer kuruluşlarla işbirliği içinde AR-GE çalışmalarını destekleyerek, yeni teknolojilerin üretilmesi ve endüstriyel üretime aktarılmasını amaçlayan bir teknoparktır. Ulusal ve uluslararası rekabet gücüne katkı sağlamayı hedefleyen Technoscope, farklı sektörlerden firmalara yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Message gate

MessageGate, markaların müşterileriyle tek bir ekrandan çapraz platform mesajlaşma deneyimi yaşamasını sağlayan bir hizmet sunar. Binlerce mesajı birden fazla sosyal mesajlaşma platformundan yanıtlamanıza olanak tanır, böylece müşteri ve marka ilişkisini optimize eder. Düzenli bildirimler göndererek müşteri iletişimini canlı tutar ve hedef kitlenizi daha iyi tanımanıza yardımcı olur.

PayByMe

Paybyme, Hindistan merkezli, AEPS, BBPS, para transferi ve fatura ödeme gibi çeşitli dijital ödeme çözümleri sunar. Kullanıcı dostu arayüzü ve güvenli sunucu altyapısı ile öne çıkar, 24/7 destek hizmeti sağlar. Daha fazla bilgi için Paybyme web sitesini ziyaret edin.

Signalsight

SignalSight, markaların müşteri sinyallerini çerezlere ihtiyaç duymadan doğrudan sunuculardan reklam platformlarına ileterek, gizliliğe saygı gösteren ve müşteri sinyallerinin kalitesini artıran bir sunucu tarafı sinyal platformudur. Gizlilik yasalarına uyumlu ve yoğun trafik altında bile sinyal kaybını önleyerek CRM entegrasyonu sağlar.

teknoparkizmir

Teknopark İzmir, yenilikçi ve teknolojik girişimleri desteklemek amacıyla kurulan bir teknoloji geliştirme bölgesidir. Ar-Ge ve inovasyon odaklı şirketlere ev sahipliği yapar, bu firmalara altyapı ve çeşitli hizmetler sağlayarak onların gelişimine katkıda bulunur. İzmir'de teknoloji ve inovasyon ekosistemini güçlendirmeyi amaçlayan Teknopark İzmir, birçok başarılı projeye imza atmıştır.

tpr

TPR Teaching, İngilizceyi etkili ve eğlenceli bir şekilde öğrenmek için TPR (Total Physical Response) metodunu çevrimiçi olarak sunar. Bu yaklaşım, dil öğrenimini fiziksel hareketlerle birleştirerek, öğrencilere İngilizceyi İkinci Dil (ESL) olarak daha iyi öğrenme fırsatı tanır. 

Öğrenim biçimleri

Eğitim şekli ve Fiyatlar

Hafta içi Eğitim. Technoscope - Teknopark testini geçin ve %60'a varan burs desteği alın.

7520

3008-TL'den başlayan fiyatlarla

Hafta içi günlerdeki derslerimizde eğitiminiz, sizi yormadan 2 gün boyunca sürer. Böylece, sevdiğiniz öğretmeni daha fazla görebilme şansına sahip olacaksınız.

9-12 yaş arası çocuklar için eğitim süresi 5 yıldır.

13-15 yaş arası çocuklar için eğitim süresi 3 yıldır.

İlgilendiyseniz, danışmanlık veya etkinliğe kaydolmak için acele edin, telefonla veya web sitemizdeki form aracılığıyla bize yazın!

Türkçe

Yıllık 144 akademik saat

9-15 yaş

haftada 2 gün, hergün 2 akademik saat

Mehmetçik, 1296. Sk. No:4А, Denizli /Pamukkale

Hafta Sonu Eğitim. Technoscope - Teknopark testini geçin ve %60'a varan burs desteği alın.

9960

3984 ₺'den başlayan fiyatlar

Haftasonu çocuklarınız için seçeceğiniz günde çocuklarınız akademimizde bulutların üzerinde gezindiklerini düşünecekleri 3 saat geçirirken, siz ebeveynler de bu zamanı kendiniz için kullanabilirsiniz.

9-12 yaş arası çocuklar için eğitim süresi 5 yıldır.

13-14 yaş arası çocuklar için eğitim süresi 3 yıldır.

İlgilendiyseniz, danışmanlık veya etkinliğe kaydolmak için acele edin, telefonla veya web sitemizdeki form aracılığıyla bize yazın!

Türkçe

Yıllık 144 akademik saat

9-14 yaş

Haftada 1 gün 4 akademik saat

Mehmetçik, 1296. Sk. No:4А, Denizli /Pamukkale

Ümit Bilgin

Eğitim Fakültesi Bilgisayar Sistemleri mezunuyum. Ülkemizde toplu öğrenimin önemini yarışma ve organizasyonlarda gördüm. Taşra ve merkez okullarında öğrencilerimle yeni fırsatları değerlendirdim. Her yeni yıl, değişim ve gelişim için bir ilk gibidir; çünkü zamanla birlikte ben de ülkemi iyileştirmek adına evriliyorum.

Beyzanur Zengince

Beyzanur Zengince, Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde İstatistik Yüksek Lisansı yapan, Bilişim Teknolojileri ve İşletme mezunu bir eğitimcidir. Python, Microsoft Office 365 gibi alanlarda uzmandır. Robotistan ve Sixfab'da ürün geliştirme ve dijital pazarlama stajları yapmış, robotik kodlama ve dijital yetkinlikler üzerine eğitimler vermiştir. Gönüllü projelerde de aktif rol almaktadır.

Berkay Esen

Berkay Esen, 21 yaşında, İzmirli bir Yaşar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı öğrencisi. Yazılım geliştirme tutkusuyla dolu Berkay, özellikle web geliştirmenin backend alanında uzmanlaşmayı hedefliyor. Liseden bu yana Arduino ile robotik projeler geliştirdi ve uluslararası yarışmalara katıldı. Nova Akademi'de 3D tasarım eğitmeni olarak, öğrencilere Tinkercad ile oyun karakterleri tasarlamayı öğretiyor.

Eğitim nasıl işliyor..

Eğitim nasıl ilerliyor

Öğrencilerimizin hepsi gerçek arkadaş olurlar. Akademide ve dışarıda iletişimlerini devam ettirir, ortak projeler üzerinde birlikte çalışırlar. Bilgi teknolojisine olan ortak ilgileri onları birleştirir ve birlikte başarırlar.

Yaz Kampı
Yaz Kampı içi erken kayıtlarımızda 30 Haziran'a kadar %20 indirim

Bu site çerez kullanır

Gizlilik Politikası

ve

Yasal Bilgiler